Учням

Увага❗️Побачили полум'я або відчули запах диму? Дотримуйтесь наступного алгоритму дій!І зберігайте собі, щоб не забути

Учні мають змогу відобразити на папері свої мрії про майбутню професію, адже основною метою конкурсу є запобігання безробіттю в молодіжному середовищі, підвищення престижу робітничих професій, формування особистості дитини та мотивації до праці.

Найвища цінність суспільства – людина. Проте з кожним роком збільшується кількість чинників, які негативно впливають на її життя та здоров’я. Здебільшого ці чинники породжує сама людина: науково-технічний прогрес, діяльність людини, її необачне поводження з природою. Тому пріоритетом на сучасному етапі розвитку людини визнано безпеку кожної людини,...