Ірпінська спеціалізована загальноосвітня

Ілляшенко Олена Дмитрівна

Заступник директора з НВР -

Музика Олена Василівна

Заступник директора з профільних дисциплін -

Чернятинська Олена Дмитрівна

Заступник директора з виховної роботи - Степанова Ірина Петрівна

Ірпінська спеціалізована ЗШ І - ІІІ ст. художнього профілю №1ім.А.С.Макаренка - навчальний заклад з українською мовою навчання, який включає три ступені освіти: початкова школа; основна школа; старша школа. В такому статусі школа існує з 2000 року. Будівля школи прийнята в експлуатацію з 1939 року. Заклад має свій Гімн та емблему.

З першого класу вивчається іноземна мова - англійська.

З циклу профільних предметів вивчаються:

В позаурочний час проводиться робота в гуртках: «Батик», «Чарівний віртуозний пензель», «Квілінг», хор «Джерело», вокальний ансамбль «Калина», фотогурток, секція з фут залу.

Позашкільна діяльність, відпочинок та культурна програма: подорожі та екскурсії, гуртки за інтересами, спортивні змагання та ігри, традиційні родинні свята. Наша школа реалізує принцип родинного і шкільного виховання через модель «Школа -родина».

В школі створено музеї: історико-етнографічний музей «Берегиня» та музей А.С.Макаренка.

Заклад створює сприятливі умови для всебічного розвитку дітей, надає широкі можливості для реалізації їх здібностей через навчання, виховання, науково-дослідницьку роботу. Учні нашої школи активні учасники олімпіад, конкурсів та змагань.

НАША КОМАНДА: в школі працюють кращі з найкращих - педагоги, психолог, соціальний педагог, технічний персонал. Тому наша команда - це висококваліфіковані професіонали, новатори, лідери в своєму напрямку. Кожен представник школи підтримує її філософію власним прикладом - команда постійно навчається, розвивається і веде здоровий спосіб життя.

Педагогів - 30:

спеціаліст вищої категорії - 15;

спеціаліст І категорії - 2;

спеціаліст ІІ категорії - 2;

спеціаліст - 10;

«Старший учитель» - 8;

«Учитель - методист» - 2.

НАША МІСІЯ: щаслива та успішна дитина. А це можливо шляхом розкриття її індивідуального потенціалу та розвитку персональних талантів. Кожна дитина має розкритись як особистість. Наше завдання - дати їй високий рівень академічних знань і забезпечити комфортне середовище для гармонійного розвитку.

НАШІ ПРІОРИТЕТИ:

• розкриття потенціалу кожної дитини, формування в неї творчої та пізнавальної активності;
  • повага до дитини, надання їй свободи вибору;
  • формування навичок роботи у колективі, толерантності, вміння ефективно співпрацювати;
  • прозорі та відкриті стосунки з усіма учасниками навчального процесу - батьками, вчителями та дітьми;
  • виховання особистості дитини в дусі найкращих національних та світових традицій для формування відкритої свідомості сучасного громадянина;
  • безперервний розвиток вчителів, підвищення рівня їх професіоналізму через мотивацію та саморозвиток.