Твоє майбутнє у твоїх  руках

03.11.2017

ТВОЄ МАЙБУТНЄ У ТВОЇХ РУКАХ

Саме таку назву має конкурс дитячого малюнка, який уже третій рік поспіль проводить Київська обласна служба зайнятості спільно з Департаментом освіти і науки Київської ОДА.

Учні  мають змогу відобразити на папері свої мрії про майбутню професію, адже основною метою конкурсу є запобігання безробіттю в молодіжному середовищі, підвищення престижу робітничих професій, формування особистості дитини та мотивації до праці.

Проведення даного конкурсу дає можливість не лише замислитися над вибором майбутньої професії старшокласникам, а й зацікавити цим питанням учнів середніх і молодших класів, також посилити співпрацю з роботодавцями та соціальними партнерами.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ: Золотухіну Зореславу, ученицю 7-А класу (2 МІСЦЕ) та Павлишигу Діану - 8 клас (3 МІСЦЕ).

Хочеться побажати всім зробити правильний вибір свого професійного майбутнього.