А навчатися цікаво

22.12.2019

Хто відпочиває, бо вихідний день, а хто наполегливо працює. Звичайно, вчителі 1 та 2-их класів.
"Сьогодні ми бачимо, що ігрові методики навчання з LEGO дійсно працюють - учителі використовують набори, коли вивчають з учнями склади, додавання та віднімання, і навіть під час фізкультхвилинок. Усі відзначають, що ці методики дійсно дають можливість наочно та доступно пояснити дітям матеріал, розкрити їхні вміння, навчитися працювати в команді, домовлятися, пропонувати нові нестандартні рішення. Ми вдячні LEGO Foundation за такий цікавий і змістовний тренінг для наших вчителів».